levné fotbalové dresy,dětský fotbalový dres se jménem

messi dres,ronaldo dres, fotbalové dresy se jmény hráčů

Mbappé dvakrát skóroval, když Paříž v Lize mistrů porazila Real Sociedad 4:1.

Francouzský zázrak a budoucí hvězda Realu Madrid Kylian Mbappé nám opět ukázal, čeho je „nejnebezpečnější hráč planety“ schopen, a dovedl Paris Saint-Germain (PSG) k vítězství 2:1 nad Realem Sociedad ve druhém utkání 16. kola Ligy mistrů UEFA. PSG díky němu zvítězilo 2:1 nad Realem Sociedad ve druhém utkání 16. kola Ligy mistrů. Díky tomuto vítězství se PSG ve čtvrtfinále Ligy mistrů ujalo vedení 4:1.

Navzdory zvěstem o chystaném přestupu a snaze manažera Luise Enriqueho začlenit při jeho absenci do týmu jiné hráče se Mbappé ukázal v PSG jako nenahraditelný. Díky své rychlosti a střelecké síle mimo jiné vstřelil týmu dva góly a upevnil si pozici jednoho z elitních mladých fotbalistů světa.

PSG začalo utkání poměrně opatrně a upřednostňovalo kontrolu a pevnou obranu. Na začátku zápasu však zazářily individuální schopnosti Mbappého v levné fotbalové dresy PSG s číslem 7, který si vytvářel gólové šance, ale také těsně minul příležitost. Jeho první silná střela šla nad břevno, druhá byla nebezpečná křížná střela, kterou jeho útočný partner Barcola nedokázal proměnit.

Mbappého vytrvalost zabrala v 17. minutě. Obdržel přímou přihrávku, pronikl po levém křídle a pomocí práce nohou si vytvořil prostor v pokutovém území. Důraznou střelou překonal brankáře a zajistil PSG důležité vedení.

Do druhého poločasu nastoupil Enrique odvážněji a nechal Mbappé zůstat na hřišti. Toto rozhodnutí se ukázalo jako klíčové, protože mladá hvězda v 56. minutě znovu udeřila. Využil své výjimečné rychlosti, na levém křídle předběhl obranu Realu Sociedad a z ostrého úhlu uklidil míč do sítě, čímž zvýšil náskok PSG na 2:0.

Realu Sociedad se podařilo snížit po hlavičce Barrenechea, ale byla uznána jako ofsajdová. V závěrečné fázi zápasu nakonec vstřelili útěšný gól, ale na zvrácení deficitu to nestačilo.

Díky dvěma gólům se Mbappé ve vyřazovací fázi Ligy mistrů trefil již devatenáctkrát, přičemž 13 z těchto gólů padlo mimo domácí hřiště. To ho řadí na třetí místo v historickém žebříčku gólů vstřelených ve vyřazovací fázi Ligy mistrů, hned za Cristiana Ronalda (23) a Karima Benzemu (14).

Vzhledem ke svému nízkému věku 25 let má Mbappé potenciál Ronaldův rekord v příštích letech překonat. Jeho talent spolu s hladem po úspěchu z něj dělají sílu, se kterou se v evropském fotbale bude muset počítat ještě dlouhá léta. I když jeho budoucnost možná leží v Realu Madrid, v letošní sezoně Ligy mistrů zanechal v PSG nepopiratelnou stopu.