levné fotbalové dresy,dětský fotbalový dres se jménem

messi dres,ronaldo dres, fotbalové dresy se jmény hráčů

Obrovská investice se konečně vyplatí! Chelsea porazila Newcastle 3:2

Chelsea v minulé sezoně utratila 300 milionů eur za přestavbu, ale její výkony jsou stejně neuspokojivé jako dřív. S pouhými 10 výhrami v 26 zápasech skončili Blues na 11. místě tabulky a je téměř jisté, že v příští sezoně budou chybět v Lize mistrů. Tento týden pokračuje 28. kolo EPL, ve kterém Chelsea hostí Newcastle, který v této sezóně rovněž podává slabé výkony a nachází se na 10. místě tabulky. Oba týmy jsou na tom z hlediska postavení v tabulce stejně, a tak se jedná o velmi napínavý zápas s mnoha nečekanými příběhy.

V tomto zápase Enzo asistoval, Mudrick pečetil výhru, dva miliardáři Enzo a Caicedo kombinovali, aby explodovali, Palmer asistoval, aby zlomil branku, Chelsea nakonec vyhrála 3-2 proti Newcastlu, aby pomstila prohru 1-4 v prvním kole.

Pro tento zápas Pochettino pokračoval v rozestavení 4-2-3-1 s Mendym v brance. Cucuarea, který se vrátil po zranění, doplnili v systému se čtyřmi obránci Gusto, Di Bassio a Chalobah. Enzo a Caicedo vytvořili zdvojenou zálohu, zatímco Palmer, Gallagher a Sterling hráli jako křídelní útočníci a Odoi nadále hrál jako jediný střelec.

V šesté minutě obdržel Enzo v dres Chelsea s číslem 8 míč a vytvořil zeď, Gustova přihrávka zprava byla zblokována, Palmer vystřelil zpoza pokutového území, Odoi patou lehce změnil směr míče do rohu branky, Dúbravka na něj nedosáhl, Chelsea vedla 1:0! Ve 43. minutě udělala Chelsea sérii chyb vzadu, Guimarães se dostal do brejku a zasunul míč do vzdálenějšího rohu branky, Isaac skóroval a vyrovnal na 1:1 pro Newcastle.

Na začátku druhého poločasu poslal Enzo přesnou přihrávku na Palmera s číslem 18, který se v klidu uvolnil a přízemní střelou do pravého dolního rohu branky dostal Chelsea do vedení 2:1! V 76. minutě podnikl Jacobsson protiútok z levé strany, přešel s míčem před pokutové území, kde se k němu postavil Mudrick a střelou podél Dúbravky zpečetil výhru Chelsea 3:1. V 90. minutě přihrál Lewis Millie přímo na Jacoba Murphyho, který se otočil kolem Cucurelia a střelou do rohu branky zajistil Newcastlu další vyrovnání na 2:3.

I přes vyrovnání nakonec Chelsea zpečetila výhru gólem Mudricka z druhého poločasu, vyhrála nad Newcastlem 3:2 a ukončila sérii dvou zápasů bez vítězství v lize. Chelsea udržela tři důležité body, ale otázky zůstávají. Podaří se jí posílit obranu? Podaří se i nadále měnit podepsané smlouvy s útočnými hráči? Pochettino má při snaze o postup do evropských pohárů o čem přemýšlet.