levné fotbalové dresy,dětský fotbalový dres se jménem

messi dres,ronaldo dres, fotbalové dresy se jmény hráčů

Mbappe hattrick, když Paris Saint-Germain porazil Montpellier 6-2

Kylian Mbappe je jako vždy hrdinou na hřišti Paris Saint-Germain. Dvakrát skóroval v zápase Paris Saint-Germain proti Montpolieru a dovedl Paris Saint-Germain k porážce soupeře 6:2 a vítězství ve francouzském šampionátu. Vítězství A. Toto „drtivé“ vítězství umožnilo pařížským fanouškům vidět jejich idol „vzkříšený“. Paris Saint-Germain neupadla do dekadence a rozšířila svůj náskok v průběžném pořadí na 12 bodů.

Start obhájce titulu byl hladký jako nástup do „vláčku“. Ve čtrnácté minutě se mlčky propojili Mbappe a Vitinha Ferreira, druhý jmenovaný šokující dalekonosnou střelou přes soupeřovu branku dostal Paris Saint-Germain do vedení. Mbappeho rychlost a střelecké schopnosti byly nezastavitelné. Ve 22. minutě dostal rafinovanou přihrávku od Kolo Mouani a z malého úhlu skóroval a dostal Paříž do vedení 2:0. Montpellier je také houževnatý tým. Nevzdali se. Nordin a Savanier přispěli postupně a houževnatě srovnali skóre na 2:2 v přestávce prvního poločasu. Atmosféra na místě byla okamžitě napjatá do extrému.

Paris Saint-Germain ve druhé polovině hry naplno rozvinuli svůj útočný potenciál. Mbappe vstřelil svůj druhý gól v utkání úchvatnou střelou z dálky, která trefila pod břevno a překročila brankovou čáru. Tento gól fanoušky v hledišti nabudil. Křičeli jméno „Mbappe“ a třásli vlajkami Paris Saint-Germain a fotbalovými levné fotbalové dresy, stejně jako ve scéně, kdy Francie vstřelila gól na mistrovství světa v Kataru v roce 2022. Stejný.

Později se do bitvy o skórování zapojil Lee Kang-in nádhernou střelou levou nohou, při níž byl brankář Montpellier Dimitri Berto naprázdno. Paris přitom zcela ovládl rytmus hry a dveře do branky se zcela otevřely. V 63. minutě završil hattrick Mbappe a v 89. minutě se trefil přímo do výhry Nuno Mendes, který nastoupil jako střídající hráč. Paris Saint-Germain nakonec zápas vyhrál 6-2.

Takový hrdý úspěch je pro Paris Saint-Germain a fanoušky Paříže krátkodobý, protože Mbappe se velmi pravděpodobně připojí k Realu Madrid a Paris Saint-Germain ztratilo své jádro. Fanoušci už nikdy neuvidí Mbappeho na sobě Paris Saint-Germain. Jak vypadá dres německé sedmičky. Na trhu s tvrdou konkurencí pro globální publikum existuje kromě ztráty silného hráče v Ligue 1 také nespočet potenciálních rizik. Budou fanoušci stále platit za budoucí zápasy Ligue 1? Je kvůli Mbappeho odchodu pochybná síla Ligue 1? To vše se stane během následujících 3 měsíců.

Za zmínku stojí, že Mbappeho hattrick v této hře přiblížil cíli vstřelit 40 gólů za sezónu. Nyní si v Ligue 1 připsal 24 gólů a 5 asistencí; v Lize mistrů vstřelil 6 gólů. Fanoušci a liga by si měli vážit každé chvíle, kterou Mbappe stráví ve Francii, protože je to vzácný talent.